רוצים לפרסם אצלנו ?

הסערה תתגבר ביום רביעי הקרוב ותביא מערכת חורפית קרה במיוחד. בחמישי עיר הבירה עומ [...]

"נתניהו קיבל החלטה אמיצה, היה קשוב לקולות בציבור" [...]

מצבם של הפצועים קשה, המשטרה פתחה בחקירה [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

כ-150 בני אדם, 40% מתוכם מתחת לגיל 18, עוכבו ונעצרו בהתפרעויות בזמן ואחרי הנטיעו [...]

ג'מאל חכרוש, ראש האגף למאבק בפשיעה הערבית שיצא לחופשה עקב הסרטון שבו נראה מ [...]

הצט"מ יחד עם הוועדה המייעצת המליצו לאפשר את החיסון למי שעברו אצלו חמישה חוד [...]

אישה ופעוטה כבת שנה וחצי נפצעו הבוקר בעקבות פיצוץ רכב ברחוב כרמל ברחובות. צוות מ [...]

"חכרוש, שעומד בראש האגף לסיכול פשיעה בחברה הערבית, אינו ראוי להיות קצין. למ [...]

בשבת הקרובה תתקיים 'שבת זוגות' בנושא 'חוסן זוגי' - במדרשת הג [...]

אף ששרת התחבורה מרב מיכאלי הצהירה שאינה תומכת בסלילת כבישים בכלל, וסלילתם בגדה ב [...]

האם שגעון ההנפקות יימשך גם ב-2022, איך בנק הפועלים צפוי לסגור את פרשת פישמן - וע [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

5 רעיונות לסידורי בלונים להפתעה המושלמת

דף הבית של ישראל » מאמרים » 5 רעיונות לסידורי בלונים להפתעה המושלמת

גם היום, בעידן הדיגיטלי, כשבכל מקום סביבנו אפשר למצוא מסכים ואמצעים משוכללים שונים, עדיין יש משמעות גם לפריטים בסיסיים שהיה נהוג להשתמש בהם בעבר, וגם היום אנחנו יכולים למצוא בהם לא מעט שימושים באירועים משמחים כאלה ואחרים.

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בבלונים. על פניו, היינו יכולים להניח שעם השנים, הרצון שלנו להיעזר בהם תפחת, שכן יש הרבה יותר אמצעים ופריטים משוכללים ומיוחדים שניתן לעשות בהם שימוש.

אך עדיין, גם היום באירועי יום הולדת או אירועים אחרים, בפרט כשאנחנו מארגנים אירוע בהפתעה, אזי שניתן להיעזר בבלונים לצורך עיצוב המקום באופן כזה או אחר.

עם השנים, אנחנו יכולים לראות לא רק שהשימוש בבלונים לא נחלש אלא הולך וגובר.

בנוסף, אנחנו יכולים לראות סגנונות שונים של בלונים, בין אם זה מבחינת גודל, צבעים, עיצובים ועוד.

בהתאם אנחנו גם יכולים למצוא סידורי בלונים מסוגים שונים. כל אחד מאיתנו יכול לבחור כיצד לסדר את הבלונים במקום באופן שיתאים לאירוע ויתאים לעיצוב של החלל או הגן בו עורכים אותו.

דוגמא טובה לשינויים שחלו בתחום, אפשר לראות בעובדה שלצד בלונים רגילים, נהוג לרכוש היום גם בלון הליום ליום הולדת או לכל אירוע אחר.

מדובר על בלון שמעבר לעובדה שהוא יכול לשמש כפריט עיצוב מעניין, הרי כפי שאנחנו יכולים בהרבה סרטים וסדרות, ברגע שאנחנו מנפחים אותו בעצמנו, אז הקול שלנו מתעוות מעט. זה יכול להיות משעשע ולהוסיף עניין באירוע.

אילו סידורי בלונים יכולים להתאים לאירוע?

אם התבקשנו לסדר בלונים לקראת אירוע מסוים, אז עלינו לדעת שיש אופציות שונות שעומדות לרשותנו לצורך כך. נציג בחלק זה, 5 אופציות לסידורי בלונים.

שער – אופציה מאוד נפוצה, היא יצירת שער בלונים בפתח המקום. כך כל מי שיגיע אליו, יצטרך לעבור דרכו ויוכל ליהנות מהמבנה המיוחד שיצרנו.

שרשראות – אנחנו יכולים לייצר שרשראות של בלונים על גבי הקיר או מעמוד אחד לעמוד שני. חשוב שאלו יהיו בלונים חזקים בשביל שנוכל להשתמש בהם לאורך כל הערב.

רשת בלונים – ישנם מקומות בהם ניתן להתקין רשת ועליה להציב בלונים. בשלב מסוים באירוע, נוכל לשחרר את הרשת ואז כל הבלונים ייפלו למטה. חשוב שהרשת תהיה גבוהה מספיק, בשביל שאף אחד לא יתנגש בה בטעות.

עמוד בלונים – יש לנו אפשרות לבנות או להציב עמוד בלונים במקומות שונים. אנחנו יכולים להשתמש בבלונים בצבעים שונים, כך נייצר עיצוב מאוד ססגוני ומיוחד.

עציץ בלונים – בצורה דומה לעמוד, אך בגובה יותר נמוך ועם אגרטל או אמצעי אחר מתחתיו, אנחנו יכולים לייצר עציץ בלונים ולהציב אותו בכל פינה, על גבי שולחנות או במקומות אחרים.

חשוב לציין עוד, מלבד בלון הליום ליום הולדת, אנחנו יכולים גם לרכוש בלונים עם מספרים שיציגו את גיל החתן או הכלה, וכן בלונים עם אותיות שמאייתות את שמם.

 

תמונה: Shutterstock

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
לימודי משפחה
איך לשמור על זוגיות טובה?

גם אם אתם בסך הכול שבעי רצון מהזוגיות שלכם או לפחות לא מתלוננים, חשוב מאוד להקפיד ולשמור עליה ולהימנע ממצבים של הזנחת הזוגיות – מה שעלול לגרימת נזק שלא בטוח שיהיה קל לתקן אותו.

קרא עוד »
מתקין מזגנים
טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

אחד המכשירים החשובים ביותר בכל מבנה בישראל, בין אם מדובר במבנה מגורים, עסקי או ציבורי, ללא צל של ספק הוא מזגן. אנחנו לא יכולים לדמיין את עצמנו ואת המבנה בו אנחנו שוהים, ללא מזגן תקין שעובד כפי שאנחנו רוצים, בכל עת שנרצה.

קרא עוד »