רוצים לפרסם אצלנו ?

כבר הפך לנוהל: החום הכבד כאן ובטיולי השבת מומלץ לקפוץ למעיינות קרירים. ואל תשכחו [...]

אחיו של סינוואר סיפר כי בתחילת מבצע "שומר חומות", ניסו בארגון לחטוף חי [...]

המורה הצעיר שלא מפחד מיפה בן דויד ורן ארז [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

הטמפטורות יהיו גבוהות במיוחד בכל הארץ ובימים הקרובים לא צפויה הקלה בחום. בשעות ה [...]

למרות הקריאות להימנע מקיום האירוע 3 ימים בלבד אחרי הטבח בבית הספר ביובלדי, קיים [...]

הטמפרטורות יהיו גבוהות מהממוצע לעונה, בעיקר בהרים ובפנים הארץ. בשבוע הבא ימשיך ל [...]

במהלך המבצע בשנה שעברה הצבא הרס תשעה בניינים רבי קומות ששימשו את חמאס. בצבא מגדי [...]

תת־גונדר בדימוס בטי להט פיקדה על כלא תל מונד כשיחיא סנוואר, מי שהפך למנהיג חמאס, [...]

ארה"ב הודיעה על סנקציות חדשות שהוטלו על שני בנקים רוסיים, חברה מקוריאה הצפו [...]

על רקע ההתנכלות לישוב חומש פסקו הרבנים: אסור לחייל ושוטר לחלל שבת בכדי לאבטח אנר [...]

ישיבת חומש: בזמן שיהודייה נפגעה מאבנים בכפר חווארה - חטיבת שומרון בחרה להתנכל לח [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://www.themarker.com/cmlink/1.145. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

RSS Error: A feed could not be found at https://www.haaretz.co.il/cmlink/1.1470869. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

דף הבית של ישראל » מאמרים » טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

אחד המכשירים החשובים ביותר בכל מבנה בישראל, בין אם מדובר במבנה מגורים, עסקי או ציבורי, ללא צל של ספק הוא מזגן. אנחנו לא יכולים לדמיין את עצמנו ואת המבנה בו אנחנו שוהים, ללא מזגן תקין שעובד כפי שאנחנו רוצים, בכל עת שנרצה.

מזג האוויר הישראלי מחייב אותנו להשתמש במזגן באופן סדיר ועקבי, כמעט מחודש מאי עד חודש ספטמבר ללא הפסקה. בין אם מדובר במזגן רגיל, מזגן מרכזי או כל סוג אחר שניתן להתקין במקום ולהפעיל אותו. כל עוד אפשר להפעיל אותו על טמפרטורות נמוכות והוא מספק אוויר קר ונעים, זה מספיק טוב בשבילנו.

באופן טבעי, על מנת שנוכל ליהנות ממזגן איכותי, אנחנו צריכים לפנות אל מתקין מזגנים שיבצע עבורנו את העבודה. הוא אמור לספק לנו את המזגן ולהתקין אותו במקום על פי הדרישה שלנו. זאת כמובן בהנחה ויש תשתית מתאימה לכך. ברוב המבנים, חדשים וישנים, התשתית קיימת גם אם אין מזגן מותקן במקום.

כיצד בוחרים מזגן ומתקין מזגנים

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים מתקין מזגנים ומה הן הטעויות הנפוצות שצריך להימנע מהן, חשוב לומר, שעלינו לבחון את סוגי המזגנים שקיימים בשוק ומוצעים למכירה, ועלינו לבחון איזה מזגן יכול לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

לשם כך, עלינו לבחון את תנאי החדר, תנאי המבנה, מה הגודל שלו, כמה פתחים יש לו, איזה סוג שימוש עושים במקום, כמה אנשים אמורים לאכלס אותו וכיצד אנחנו רוצים לעצב אותו. כך נדע איזה מזגן לקנות, באיזה גודל, עוצמה וכן היכן להתקין אותו.

עבודה מול מתקין מזגנים יכולה להתבצע בשני אופנים. אופציה אחת היא לרכוש מזגן במקום בו אנחנו מקבלם גם שירות התקנה. במקרה כזה, אין לנו אפשרויות בחירה, החברה שולחת אלינו מתקין והוא מבצע עבורנו את השירות. אופציה אחרת, היא לרכוש מזגן ולהזמין שירות התקנה מגורם חיצוני, מקצועי. במקרה כזה אנחנו צריכים לשים לב לבצע טעויות מסוימות ולעשות זאת באופן מסודר.

אילו טעויות נהוג לבצע וכיצד ניתן להימנע מהן

ראשית, הרבה פעמים אנשים לא מקפידים לשים לב לרזומה המקצועי של המתקין. בין אם זה בהקשר של ניסיון ובין אם זה בהקשר של יכולות. חשוב להקפיד על כך, על מנת שנוכל לקבל את השירות הטוב ביותר עבורנו.

שנית, יש להקפיד על כך שהמתקין מספק לנו אחריות מלאה על העבודה שלו, זאת על מנת שאם חס וחלילה אם יש בעיה, הוא יוכל לחזור ולתקן אותה.

שלישית, יש לוודא שיש לו ביטוח אם חס וחלילה, נגרם לנו או לגורמים בסביבה נזק. על מנת שאנחנו נישא בעלויות, הוא צריך להחזיק ברשותו ביטוח צד ג' בעזרתו יהיה ניתן לשלם פיצויים במידה והוא יידרש לכך.

ארבע, חשוב לשים לב אחרי שהוא בוחן את טיב ההתקנה ואופי השימוש במזגן, אחרי שהוא מסיים לבצע את העבודה.

תמונה: https://elements.envato.com/young-electrician-or-repiar-service-technician-ope-J6YMWUE

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
לימודי משפחה
איך לשמור על זוגיות טובה?

גם אם אתם בסך הכול שבעי רצון מהזוגיות שלכם או לפחות לא מתלוננים, חשוב מאוד להקפיד ולשמור עליה ולהימנע ממצבים של הזנחת הזוגיות – מה שעלול לגרימת נזק שלא בטוח שיהיה קל לתקן אותו.

קרא עוד »
מתקין מזגנים
טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

אחד המכשירים החשובים ביותר בכל מבנה בישראל, בין אם מדובר במבנה מגורים, עסקי או ציבורי, ללא צל של ספק הוא מזגן. אנחנו לא יכולים לדמיין את עצמנו ואת המבנה בו אנחנו שוהים, ללא מזגן תקין שעובד כפי שאנחנו רוצים, בכל עת שנרצה.

קרא עוד »