רוצים לפרסם אצלנו ?

ההקלטות של איילת שקד נחשפות: מה חושבת השרה על שותפיה הבכירים לממשלה - ומה יעלה ב [...]

בת ה-15 חשודה בשיבוש הליכים, סנגורה זועם: "הפכה לכלי בידי החוקרים" [...]

הממצאים החדשים שהתגלו על הסט שבו נורתה למוות הצלמת [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

פגישה ראשונה של בכיר ישראלי עם אולף שולץ: שר הבריאות המריא לברלין ופגש את היורש [...]

ראש הממשלה ושר הבריאות החליטו לאפשר לקיים אירועים המוניים ללא הגבלת משתתפים - אך [...]

לפי ההצעה שתעלה הערב לאישור קבינט הקורונה, התקנה המגבילה אירועים בחללים פתוחים ל [...]

גרוניס, לשעבר נשיא בית המשפט העליון, מונה לעמוד בראשות הוועדה בידי הנשיאה הנוכחי [...]

ראש הממשלה ושר הבריאות הודיעו כי יבטלו את מגבלת הקורונה על ההתקהלות, לפיה אירועי [...]

המתיחות בממשלה נמשכת: שרת הפנים איילת שקד נשמעה מעבירה ביקורת קשה על חבריה לממשל [...]

החשמל ינותק לארבע שעות בכל יום ברמאללה, בית לחם ועוטף ירושלים • החוב לחברת החשמל [...]

הנשיאות הפלסטינית מגנה את הבניה בהתנחלויות ורואה בהן צעד חד צדדי שיהרוס את פתרון [...]

הפקת חשמל בכורים גרעיניים אינה תהליך נטול סיכונים או בעיות, אבל היא יכולה להיות [...]

השופט בורנשטין קיבל את עמדת רשות המסים, לפיה השימוש שעשתה טבע ברווחים פטורים ממס [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

דף הבית של ישראל » מאמרים » טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

אחד המכשירים החשובים ביותר בכל מבנה בישראל, בין אם מדובר במבנה מגורים, עסקי או ציבורי, ללא צל של ספק הוא מזגן. אנחנו לא יכולים לדמיין את עצמנו ואת המבנה בו אנחנו שוהים, ללא מזגן תקין שעובד כפי שאנחנו רוצים, בכל עת שנרצה.

מזג האוויר הישראלי מחייב אותנו להשתמש במזגן באופן סדיר ועקבי, כמעט מחודש מאי עד חודש ספטמבר ללא הפסקה. בין אם מדובר במזגן רגיל, מזגן מרכזי או כל סוג אחר שניתן להתקין במקום ולהפעיל אותו. כל עוד אפשר להפעיל אותו על טמפרטורות נמוכות והוא מספק אוויר קר ונעים, זה מספיק טוב בשבילנו.

באופן טבעי, על מנת שנוכל ליהנות ממזגן איכותי, אנחנו צריכים לפנות אל מתקין מזגנים שיבצע עבורנו את העבודה. הוא אמור לספק לנו את המזגן ולהתקין אותו במקום על פי הדרישה שלנו. זאת כמובן בהנחה ויש תשתית מתאימה לכך. ברוב המבנים, חדשים וישנים, התשתית קיימת גם אם אין מזגן מותקן במקום.

כיצד בוחרים מזגן ומתקין מזגנים

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים מתקין מזגנים ומה הן הטעויות הנפוצות שצריך להימנע מהן, חשוב לומר, שעלינו לבחון את סוגי המזגנים שקיימים בשוק ומוצעים למכירה, ועלינו לבחון איזה מזגן יכול לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

לשם כך, עלינו לבחון את תנאי החדר, תנאי המבנה, מה הגודל שלו, כמה פתחים יש לו, איזה סוג שימוש עושים במקום, כמה אנשים אמורים לאכלס אותו וכיצד אנחנו רוצים לעצב אותו. כך נדע איזה מזגן לקנות, באיזה גודל, עוצמה וכן היכן להתקין אותו.

עבודה מול מתקין מזגנים יכולה להתבצע בשני אופנים. אופציה אחת היא לרכוש מזגן במקום בו אנחנו מקבלם גם שירות התקנה. במקרה כזה, אין לנו אפשרויות בחירה, החברה שולחת אלינו מתקין והוא מבצע עבורנו את השירות. אופציה אחרת, היא לרכוש מזגן ולהזמין שירות התקנה מגורם חיצוני, מקצועי. במקרה כזה אנחנו צריכים לשים לב לבצע טעויות מסוימות ולעשות זאת באופן מסודר.

אילו טעויות נהוג לבצע וכיצד ניתן להימנע מהן

ראשית, הרבה פעמים אנשים לא מקפידים לשים לב לרזומה המקצועי של המתקין. בין אם זה בהקשר של ניסיון ובין אם זה בהקשר של יכולות. חשוב להקפיד על כך, על מנת שנוכל לקבל את השירות הטוב ביותר עבורנו.

שנית, יש להקפיד על כך שהמתקין מספק לנו אחריות מלאה על העבודה שלו, זאת על מנת שאם חס וחלילה אם יש בעיה, הוא יוכל לחזור ולתקן אותה.

שלישית, יש לוודא שיש לו ביטוח אם חס וחלילה, נגרם לנו או לגורמים בסביבה נזק. על מנת שאנחנו נישא בעלויות, הוא צריך להחזיק ברשותו ביטוח צד ג' בעזרתו יהיה ניתן לשלם פיצויים במידה והוא יידרש לכך.

ארבע, חשוב לשים לב אחרי שהוא בוחן את טיב ההתקנה ואופי השימוש במזגן, אחרי שהוא מסיים לבצע את העבודה.

תמונה: https://elements.envato.com/young-electrician-or-repiar-service-technician-ope-J6YMWUE

מאמרים נוספים שאולי תאהבו
מתקין מזגנים
טעויות נפוצות בבחירת מתקין מזגנים

אחד המכשירים החשובים ביותר בכל מבנה בישראל, בין אם מדובר במבנה מגורים, עסקי או ציבורי, ללא צל של ספק הוא מזגן. אנחנו לא יכולים לדמיין את עצמנו ואת המבנה בו אנחנו שוהים, ללא מזגן תקין שעובד כפי שאנחנו רוצים, בכל עת שנרצה.

קרא עוד »