רוצים לפרסם אצלנו ?

אחת הסייעות במהלך החקירה: "ראיתי את המעשים ושתקתי. זה קרה כמעט על בסיס יומי [...]

סערה בכנסת בעקבות דבריו של ח"כ יצחק כהן מש"ס לח"כ קושניר מישראל ב [...]

בני הזוג נתניהו כבר עמוק בתוך קמפיין. פרשנות [...]

RSS Error: A feed could not be found at http://rss.nana10.co.il/?s=126. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

קלודין מאיר, אחת מהסייעות שנעצרו בפרשת ההתעללות בפעוטון טולי רמלה ושוחררה היום ל [...]

שר החוץ אשכנזי ומקבילו היווני ייפגשו וידונו בפרטים המדויקים של פתיחת השמיים. ל-y [...]

בתום התייעצויות ביטחוניות, הוחלט להגביל את הטווח המורשה לדייגים מרצועת עזה מ-15 [...]

תלמידים, הורים ומורים קיימו שני אירועי מחאה נגד הסכנה הנשקפת למיזמי חינוך יחודיי [...]

הורי הפעוטות מפגינים בצומת עזריאלי בתל אביב, בעקבות שחרורה של בעלת הפעוטון, ליטל [...]

בתגובה לשיגורי הבלונים, שר הביטחון גנץ אישר את צמצום מרחב הדיג ברצועת עזה. מצרים [...]

חברות פלאפון, CMG ו-PHI זכו במכרז התדרים לדור 5. "מהלך שפותח אפשרויות חדשות [...]

"קיץ חי", מיזם הקיץ של רדיו "קול חי", מביא מדי הערב מופע מיו [...]

שר הבינוי והשיכון הביע תמיכה בהמשך פעילות הוועדה, וביקש לחזק את יכולתה לתכנן גם [...]

החברה, בשליטת שלמה אייזנברג, שילמה בתחילת השנה סכום זהה לרכישת חברת פוינט ■ מלם [...]

היומית - כל מה שצריך לדעת על מה שקרה היום ועל מה שידברו מחר [...]

ככל שהתרבו הפרשיות סביבו, כך גם צנחה הפופולריות של חואן קרלוס. כעת איש לא יודע ב [...]

ניקוס דנדיאס יגיע לארץ בפעם השנייה בחודשיים, לאחר שמשרד החוץ הביע "סולידריו [...]

אהבתם?
שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

איך להגדיל מכירות באתר

דף הבית של ישראל » מאמרים » איך להגדיל מכירות באתר

רבות נאמר על אתרי המכירות. הם חובה לכל בית עסק, הם מגדילים את הרווחים של בית העסק, הם מנגישים את בית העסק לאנשים מכל רחבי הארץ ולפעמים גם לאנשים מכל רחבי העולם, הם יפים, הם נחוצים, הם רלוונטים, הם קדמת הטכנולוגיה. אז אנחנו רוצים קודם כל להגיד – הכל נכון! אתרי המכירות הם אכן אחד המרכיבים החשובים היום של בתי העסק בארץ ובעולם, אולם הדבר לא קורה כמו קסם. אתר מכירות זקוק להשקעה, לפיתוח ולעדכונים על מנת שהוא יוכל להיות האתר האפקטיבי שאליו כיוונתם. במאמר הקרוב נתמקד בשאלה איך להגדיל מכירות באתר, ונבין למה כל כך חשוב להמשיך ולטפח אותו גם אחרי שאתם בונים אותו. אז קדימה, בואו נתחיל לגלות איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר!

אתר מכירות הוא לא שונה מחנות פיזית

כדי להתחיל לענות על השאלה איך להגדיל מכירות באתר, חשוב להבין שמבחינת כמויות תשומת הלב שאתר המכירות שלכם זקוק להן – אין שום שוני בינו לבין חנות פיזית. הרי כשפתחתם את החנות הפיזית שלכם לא ציפיתם שהדברים יקרו מעצמם, נכון? השקעתם תקציבים בשיווק ופרסום, סיפרתם לכל מי שאפשר על החנות שלכם, ביקשתם מאנשים שיעבירו את הבשורה הלאה, הנפקתם כרטיסי ביקור ובקיצור – השקעתם כדי שהחנות הפיזית שלכם תתחיל להניב רווחים וכדי שהיא תתחיל למשוך אליה לקוחות.

אותו הדבר קורה גם עם אתר מכירות. אמנם הדרכים כאן הן יותר משוכללות ומותאמות לשנת 2020 על כל המשתמע מכך, אבל גם אחרי שתקימו את אתר המכירות שלכם יהיה צורך להשקיע תקציבים בפרסום, שיווק, הפצה של האתר, תפעול של האתר ועלויות נוספות שיוכלו לתפקד בתור תשובה ראשונית וטובה לשאלה איך להגדיל מכירות באתר.

איך להגדיל מכירות באתר

אז אחרי שהשקעתם תקציב מסויים בדברים החשובים שציינו, הגיע הזמן גם לבדוק איך להגדיל מכירות באתר מבלי לשלם יותר מדי – אלא פשוט דרך שימוש בטכניקות פשוטות שלא יצריכו מכם הרבה.

כמה פעמים בחיים ראיתם או שמעתם את המשפט "רק היום!"? בין אם זה בשוק ובין אם בפוסטים ברשתות החברתיות, חברות רבות משתמשות במניפולציית "רק היום" כדי למשוך אליה עוד לקוחות וכדי להגדיל מכירות באתר, ובינינו – מי לא אוהב מבצעים? כולם ישמחו להנות ממחירים מוזלים, וברגע שאתם מציינים שהמבצע הוא "רק היום", הכניסות והרכישות יגדלו פי כמה. אפשר כמובן לחזור על אותו המבצע מדי פעם, וככה אתם מרוויחים אפקט של הגדלת מכירות באתר הרבה יותר מפעם אחת.

לשפר, לשפר, לשפר

שיפור אתר המכירות שלכם בצורה מתמידה תבטיח שאתם נשארים עדכניים, רלוונטים ובולטים מעל המתחרים שלכם. איך להגדיל מכירות באתר? פשוט מאוד – שמרו על עצמכם עדכניים כל הזמן, התעדכנו במבצעים ושיפורים של המתחרים שלכם, ואתם על דרך המלך בדרך להגדיל מכירות באתר שלכם. בהצלחה!

רוצה עזרה? לחץ כאן

מאמרים נוספים שאולי תאהבו